מבזקי חדשות:

לא נמצאו פוסטים.

סודות ההצלחה: עו”ד טליה שחר מספרת על הדרך למימוש עצמי

“הסיפוק האישי שלי מצוי בפרטים הקטנים: הערכה ומילה טובה מלקוחותיי שוות מבחינתי הכל. הישגים משפטיים ותוצאות בשטח הם המניע של המחר".

גיל: 33
מצב משפחתי: אם לשלושה
מקום מגורים: קריות

“המסלול שעשיתי בחיי נכרך בלא מעט מכשולים ואתגרים, כפי שנאמר: ‘הזורעים בדמעה ברינה יקצורו’”.

“החל מגיל 20 נכנסתי לשגרת לימודי המשפטים האינטנסיביים, ובזכות נחישות והתמדה סיימתי בכל שנה בתואר ‘מצטיינת דיקן’. התקבלתי להתמחות יוקרתית במשרד המשפטים במחוז ירושלים – האפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי. כבר שש שנים וחצי אני עורכת דין בסקטור הפרטי-אזרחי-מסחרי, ומכהנת גם כיועצת משפטית בחברה גדולה”.

“הסיפוק האישי שלי מצוי בפרטים הקטנים: הערכה ומילה טובה מלקוחותיי שוות מבחינתי הכל. הישגים משפטיים ותוצאות בשטח הם המניע של המחר”.

“אני שואבת השראה מהסובבים אותי. מלקוחותיי, מאנשים שעימם אני מנהלת מו”מ, ממשפחתי ומילדיי. בעיקר אני שואבת השראה מאמי, המשמשת לי דמות לחיקוי. אמי גידלה לתפארת חמישה ילדים, עם נתינה אינסופית וחינוך לערכים ולאהבת חינם, כשאבי ניהל קריירה צבאית במשך 25 שנה”.

“מקצוע עריכת דין מחייב הבנה ודעתנות, בשונה מהליך הגישור, שדורש ניטרליות והקשבה לשני הצדדים. במהלך לימודי הגישור למדתי להקשיב יותר ולדבר פחות, כי כאשר מקשיבים, מבינים את הצרכים האמיתיים של הצדדים”.

“בזכות ההקשבה אני פותרת מחלוקות בין לקוחותיי העסקיים, שפונים לקבל עצה ופתרון של סכסוכים עסקיים בדרך זו, וגם בין ילדיי. המקצוע תורם לי רבות בפתרון בעיות שמתעוררות במהלך החיים ובחשיבה מחוץ לקופסה – בידיעה שאין מחלוקת בעולם שלא ניתן לגשר עליה ולהגיע להסכמות”.

“בשנה החדשה ארצה להמשיך לעשות את מה שאני כל כך אוהבת וחושקת בו: להמשיך לסייע ללקוחות להביא את צדקתם בפני בית המשפט, ולנהל משפטי צדק ואמת מתוך אמונה וכבוד הן למקצוע והן לחבריי למקצוע”.

“השאיפה העסקית שלי לקראת השנה החדשה היא שמשרדי החדש, שנפתח בימים אלו באזור המרכז, אשר נותן מענה עסקי-משפטי לחברות ולאנשים פרטיים בתחום המסחר והנדל”ן, יצליח וישגשג בעזרת השם”.

טליה שחר – משרד עורכי דין
טלפון 04-8882355, 055-9456017

קישור לכתבה: https://xnet.ynet.co.il 

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן