מבזקי חדשות:

לא נמצאו פוסטים.

משפט מסחרי – אזרחי

המשפט המסחרי אזרחי הוא ענף רחב הכולל תחומי משנה רבים כמו נדל"ן ומקרקעין, דיני חברות ותאגידים, יחסי עבודה, צוואות וירושות, פשיטות רגל ועוד. המשותף לכל התחומים האלה שבסופו של יום חלק מהתיקים נדון ומוכרע בבית המשפט ולכן יש חשיבות מיוחדות לכישורי הליטיגציה של עורך הדין.

המונח ליטיגציה מתאר את האופן שבו עורך הדין פורס את טיעוניו בפני בית המשפט. המשימה הזו שונה מאוד מאספקטים אחרים בעבודת עורך הדין (למשל, עריכת חוזים או ניהול משא ומתן) והיא דורשת סט כישורים ייחודי המשלב בין ידע מקצועי רחב והבנה עמוקה של פרוצדורות, לבין כושר ביטוי מעולה, כריזמה ויכולת לעורר אמפתיה. לא כל עורך דין ניחן בסט הכישורים הזה.

במשרד 'טליה שחר – עורכי דין' שמים דגש רב על ליטיגציה. מייסדת המשרד, עורכת הדין טליה שחר, צברה ניסיון רב כליטיגטורית עוד מימיה כמתמחה במשרד המשפטים, והיא מפגינה ביטחון רב בזירה מרכזית זו.

משרד עו"ד טליה שחר הינו משרד עם מוניטין רב בכל הנוגע לייצוג גופים עסקיים כמו גם חברות מסחריות בכל הסוגיות המשפטיות הרלוונטיות. המשרד מספק שירות מקיף במגוון נושאים ותחומים כמו הקמת חברות, פירוקים, חוזים מסחריים ופרטיים, הסכמי מייסדים, דיני תאגידים, סוגיות רכוש שונות, צוואות וכיו"ב.

בשביל להעניק את השירות הטוב ביותר ובשביל להגיע להצלחה מרבית צריך הבנה מעמיקה בכל התחומים הללו, הבנה ויידע שנרכשים במהלך השנים ובאים לידי ביטוי בליווי ובייצוג עצמו. צוות משרד עו"ד טליה שחר הינו בעל מוניטין מוכח בתחומים רבים ובעל הצלחות מרשימות בשמירה על האינטרסים של הלקוחות שלו.

קרא עוד
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן