מבזקי חדשות:

לא נמצאו פוסטים.

ליווי עסקי – משפטי

במציאות העסקית משפטית של המאה העשרים ואחת כל חברה זקוקה לזרוע משפטית שתכוון ותנווט אותה בסבך המשפטי רגולטורי ושתספק לה מעטפת של הגנה משפטית כאשר הצורך מתעורר.

חוזי העסקה, הסכמים מול ספקים, חייבים, סוגיות של רישוי, סימני מסחר ותביעות מנגד – כל אלה במינונים משתנים הם תרחישים שהם מנת חלקם של כל חברה או ארגון. בחברות גדולות יש יועצים משפטיים פנימיים האחראים לטיפול בכל הסוגיות המשפטיות שצצות, אך לעסקים קטנים ובינוניים אין את המרווח הזה.

במשרד 'טליה שחר – עורכי דין' מציעים לעסקים קטנים ובינוניים פתרון מושלם של ליווי עסקי לחברות. תמורת ריטיינר חודשי מספק המשרד מעטפת משפטית התפורה לצרכי כל לקוח.

מייסדת המשרד, עורכת הדין טליה שחר, עמדה בראש המערך המשפטי של חברת נדל"ן גדולה והתמחתה בכל אספקט של ליווי עסקי משפטי בארגונים – מעריכת חוזים וטיפול בחייבים ועד ניהול משא ומתן והקמת חברות. את הידע והניסיון הזה היא מביאה היום למשרד ומאפשרת לכל חברה ועסק באזור חיפה והצפון לחסוך אלפי שקלים ולמנוע בעיות משפטיות עתידיות.

משרד עו"ד טליה שחר מעניק ליווי וייעוץ משפטי לעסקים בכל גודל שהוא, בין אם אלו עסקים קטנים, בינוניים או חברות גדולות. צוות המשרד מעניק שירות כבר בתחילת דרכו של העסק הכולל ליווי בקבלת רישיון לעסק, ממשיך עם עזרה בהכנת והגשת מכרזים, בחינה של הסכמים עתידיים ושיפור שלהם בכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר, הכנת מכתבים שונים ובכללם כתיבת מכתבי התראה וגבייה ללקוחות החברה, ליווי מול הרשויות המקומיות לקבלת פטור מארנונה בעת שיפוץ או הפחתת ארנונה, וליווי משפטי איכותי בכל נושא ובכל עניין שנוגע לעסק.
ייעוץ משפטי ממשרד עו"ד עם ניסיון ועם מוניטין עשוי לחסוך לא מעט כסף לעסק, ואנו נשמח להעניק לכם שירות כזה עם שקיפות מלאה, אמינות מרבית ושירות אישי.

קרא עוד
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן