מבזקי חדשות:

לא נמצאו פוסטים.

דיני עבודה

דיני עבודה הם מערכת החוקים המסדירים את מערכת היחסים הפורמלית בין עובד למעביד ומפרטים איזה זכויות וחובות מושתות על כל אחד מהצדדים. הדינים נוגעים לשכר, לתנאי העבודה, שעות העבודה, זכויות עובדים במקרה של פיטורים, תאונות במקום העבודה ועוד.

מדובר בתחום רגיש בו ה'איך' לא פחות חשוב מ-'מה'. מייסדת המשרד, עורכת הדין טליה שחר רכשה את עיקר ניסיונה המקצועי בתחום זה דווקא בייצוג מעסיקים. אבל הפוזיציה הזו לא טישטשה אצלה את חוש הצדק והביאה אותה למסקנה שכל עובד זכאי לדעת את זכויותיו. היום היא מציעה לעובדים סעד משפטי ומאמינה שקיים מקום רב לשיפור מערכת היחסים בין עובדים למעבידים.

כשזה מגיע למקרים של פיטורים שלא כדין או הלנת שכר אנחנו ב'טליה שחר – עורכי דין', דוגלים בגישה משפטית בלתי מתפשרת ובמקרה הצורך לא נהסס לפנות לבית המשפט.

טליה שחר משרד עורכי דין, בעלת ניסיון עשיר כיועצת משפטית בחברות פרטיות בתחום דיני עבודה.
שירות , ליווי ויעוץ משפטי למעסיקים באשר לזכויות עובדיהם, ניסוח הסכמי עבודה, הליכי פיטורים ומתן חו"ד משפטי בשאלות ובסוגיות הקשורות לדיני עבודה ומערכת היחסים בין עובד למעביד.
ייצוג מעסיקים בבית דין לענייני עבודה מול תביעות עובדים, גניבת סודות מסחריים ומעילה של עובדים.
ייעוץ לגבי אופן עריכת הליך שימוע ופיטורים לעובד.
שירות וייעוץ משפטי לעובדים באשר לתנאי העסקתם וכן בחינת חוזה העסקה לקראת חתימה ועריכת חוזי עבודה אישים.
זכויות עובדים, פיצויי פיטורים לעובדים, שעות נוספות, הטרדה מינית בעבודה, אפליה במקום העבודה, פיטורי נשים בהיריון ותהליכים נוספים.
כדאי ומומלץ, טרם קבלת החלטה או עשיית פעולה , לקיים שיחת טלפון עם עו"ד טליה שחר וזאת כדי למנוע תביעות רחבות היקף כנגד המעסיק.
תחום יחסי העבודה בישראל עבר ועדיין עובר שינוי מהותי וחשוב, לכן חשוב לכל מעסיק לפנות ולקבל ייעוץ משפטי. 

קרא עוד
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן