מבזקי חדשות:

לא נמצאו פוסטים.

דיני מקרקעין

עסקאות מקרקעין ונדל"ן הן כנראה הממשק הכי נפוץ בין כלל הציבור לעורכי דין. כל מי שרוכש או מוכר דירה נדרש לשירותים משפטיים ברמה כזו או אחרת, ועדיין למרות מעורבות של עורכי דין בכל שנה מאות עסקאות משתבשות ואנשים רבים מסתבכים ומאבדים את כספם בגלל טעויות בסיסיות שניתן היה להימנע מהן.

אנחנו, במשרד 'טליה שחר –עורכי דין' פועלים מתוך ההנחה ש'אלוהים נמצא בפרטים הקטנים' – לכל עסקת נדל"ן יש הרבה מאוד פרטים קטנים וספציפיים שיכולים להשליך על התמונה הסופית והגדולה. נקודת המוצא היא קפדנות ויסודיות שלא תשאיר דבר ליד המקרה. כל עסקה מתחילה בבחינת המעמד החוקי והרישומי של הנכס (ביצוע בדיקות מקדמיות בטאבו ובתיק הבניין והשוואת המצב בשטח עם התשריט הרשמי), הבנת הצרכים החשובים למוכר ולקונה כאחד, סיוע במשא ומתן, גישור הפערים וכמובן ניסוח ההסכמות שהוצגו בין הצדדים בחוזה שיבטא את ההסכמות האלה באופן הבהיר והמלא ביותר, ובהמשך הסדרת הרישום הסופי של הנכס וטיפול בהיבטי המיסוי.

ביצוע עסקת מקרקעין דורש ניסיון רב ויידע בדיני מקרקעין, יכולת ניסוח, קריאה והבנה של חוזים, וכלים לבירור מעמיק של גורמים שונים העשויים להשפיע, לעכב או לשבש את העסקה כמו זכויות צד ג' שיש בנכס בלי שהקונה יודע עליהם, חובות ועיקולים, משכנתא וכדומה.
רכישת דירה, שטח או כל נכס שהוא מצריכה ליווי של משרד עו"ד עם ניסיון רב בתחום בכדי שהעסקה תנוהל בצורה הטובה ביותר, תסתיים בצורה הטובה ביותר ותשמור על האינטרסים של הלקוח. משרד עו"ד טליה שחר הינו משרד עם מוניטין מוכח ועם ניסיון עשיר בדיני מקרקעין, בליווי וייעוץ בכל סוגי העסקאות להשגת התוצאה הטובה ביותר ללקוח.

צוות משרד עו"ד טליה שחר ישמח להעניק לכם שירות אישי ואדיב תוך כדי ליווי אישי ומקצועי.

קרא עוד
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן