מבזקי חדשות:

לא נמצאו פוסטים.

דיני חוזים

חוזים והסכמים עומדים בבסיס חלק משמעותי מהמשפט האזרחי. הן בממד של עריכה וניסוח והן כאשר פורץ סכסוך או מתעוררת מחלוקת שמביאה את הצדדים לבקש סעד מבית המשפט. למרות שנקודת המוצא של כל חוזה הנה ששני הצדדים יקיימו אותו כלשונו, הנחת העבודה של עורך דין מנוסה היא להיערך לתרחיש הגרוע ולשמור על האינטרס העתידי של הלקוח.

בין אם מדובר ב'חוזה שכירות', חוזה העסקה', 'חוזי ספקים', או 'הסכם מכר', במשרד 'טליה שחר – עורכי דין' מתייחסים לכל משימה של עריכת חוזה בכובד ראש. מכיוון שלכל חוזה 'אישיות' משלו, העבודה מתחילה בזיהוי הצרכים הכי חשובים של כל לקוח, כאשר ניסוח החוזה ייעשה לאור צרכים אלו.

פעמים רבות מהלך של עריכת חוזה כרוך גם בניהול משא ומתן. במהלך עבודתה כיועצת משפטית צברה עורכת הדין טליה שחר ניסיון רב בניהול משא ומתן מול כמה מהגופים והחברות הגדולות במשק הישראלי, והיא דוגלת בגישת Win-Win סינרגטית שעושה שימוש בעקרונות וטכניקות של עולם הגישור.

ניסוח חוזים דורש הכרה מעמיקה של החוקים השונים הרלוונטיים ותשומת לב מרבית לכל פרט ופרט בכדי שהלקוח יקבל את החוזה המיטיב ביותר עבורו. משרד עו"ד טליה שחר ערך במהלך השנים מאות חוזים מסוגים שונים, מסובכים ומגוונים ככל שהיו בנוגע להסכמים מסחריים ובכללם הסכמים מול קבלנים, ספקים, עובדים, קבלני משנה ואנשים פרטיים וניהל משא ומתן מוצלח אל מול צדדים נוספים בחוזה.
כל חוזה כזה מורכב מצדדים שונים – הפן העסקי מסחרי בו יש צורך לכלול תנאי תשלום, אופן קבלת התשלום וכל פרט חשוב אחר. בפן המשפטי – הכנסת סעיפי הגנה למידה ותהיה הפרת חוזה.
כל חוזה צריך מעל לכל להשיג שביעות רצון מלאה מצד הלקוח ואנו במשרד עו"ד טליה שחר עושים הכול בכדי שזה יקרה.

קרא עוד
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן