מבזקי חדשות:

לא נמצאו פוסטים.

דיני חברות

כל 'עסק' או 'חברה' הוא ישות משפטית לפני שהוא גוף פיזי, והקמה של 'ישות משפטית' כזו דורשת תשומת לב, הקפדה על פרטים ודגשים מקצועיים, שהם חשובים לא פחות מכל אספקט פיזי בהקמת העסק.

מאחר שהרבה 'חברות' הן בעצם שותפויות בין כמה גורמים, חשוב מאוד שיהיה הסכם מייסדים בין הצדדים שישקף נאמנה את יחסי הכוחות בין בעלי המניות, הרצונות והאינטרסים של כל צד באופן שמראש ינטרל כמה שיותר מחלוקות ויאפשר התנהלות הרמונית של העסק.

הניסיון מלמד שהסכם מייסדים מאוזן ובנוי לתלפיות, שניסח משפטן מנוסה, עשוי לפתור הרבה מאוד בעיות בהמשך הדרך. לעורכת הדין טליה שחר, שעומדת בראש המשרד – 'טליה שחר – עורכי דין', יש ניסיון רב בניסוח הסכמים מסוג זה ובאספקטים רגולטוריים ומשפטיים אחרים הקשורים להקמת חברות. 

דיני התאגידים נועדו לעודד יזמות על ידי הסדר לפיו יצומצם הסיכון הכספי האישי ליזם והוא יפעל באמצעות אישיות משפטית מלאכותית שהיא התאגיד. דיני חברות ותאגידים מורכבים ודורשים יידע וניסיון רב בשביל לייצג בצורה מקצועית ואנו במשרד עו"ד טליה שחר בעלי מוניטין רב בתחום. דיני חברות ותאגידים כוללים בין השאר: הקמת חברות בע"מ או עוסק מורשה כמו גם רישום תאגידים, הסכמי שיתוף בין בעלי מניות כמו גם מכירת מניות, תהליכי פירוק תאגידים, הבראת תאגידים, הקמת שותפויות וטיפול ורישום בסימני מסחר.
משרדינו ישמח להעניק גם לכם ליווי וייעוץ אישי ומקצועי ולהביא את הניסיון הרב שצבר במהלך השנים בתחום זה על מנת שתשיגו את מטרותיכם.

קרא עוד
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן