אודות

אודות עורכת דין טליה שחר

לעורכת הדין טליה שחר יש רקורד מרשים. את לימודיה היא סיימה כמצטיינת דיקן במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן ובתום הלימודים התקבלה להתמחות יוקרתית במשרד המשפטים בלשכת האפוטרופוס הכללי בירושלים. כבר במהלך ההתמחות היא הוסמכה לייצג את המדינה בתיקים של פשיטות רגל וכינוס נכסים, צוואות, ירושות וניהול עזבונות.

בשנת 2012, בתום ההתמחות היא עברה בהצלחה את מבחני ההסמכה והתקבלה כחברה בלשכת עורכי הדין. במשך שנים מספר היא עבדה כעורכת דין בסקטור הפרטי ובמקביל שימשה כעוזרת הוראה במרכז האקדמי. בהמשך שימשה כיועצת משפטית של תאגיד גדול בתחום הנדל”ן. את כל הניסיון המקצועי העשיר הזה בעבודה המשפטית הכולל: עריכת חוזים, ניהול משא ומתן, הכנה והגשה של תביעות או כתבי הגנה וליטיגציה בבית המשפט, היא מביאה היום לפירמת טליה שחר ושות’.

את החטיבה המסחרית במשרד מנהלת עורכת הדין טליה שחר אשר מתמחה בכל תחומי המשפט האזרחי מסחרי (דיני חוזים, דיני מקרקעין, דיני עבודה, דיני חברות ותאגדים, גישור עסקי, נדל”ן ומסחר וליווי משפטי מסחרי) ונוקט בגישה ידידותית, אמינה ומקצועית מתוך הבנה של צרכיו האמיתיים של כל לקוח ולקוח.

אודות המשרד

משרד עורכי הדין טליה שחר ושות’ הינו משרד בוטיק בראשון לציון המספק את שירותיו ללקוחות בכל רחבי הארץ עם דגש על אזור השפלה והמרכז. המשרד מתמחה ב:

חסד ואמת נפגשו, צדק ושלום נשקו…
(תהילים פ”ה)